Ana Sayfa SPOR 15 Şubat 2018

Bayern Münih Eşi Görülmemiş Bir Anlaşma Yaptı

Alman devi Bayern Münih ekibi yaptığı yeni anlaşma ile eşi görülmemiş bir şeye imza attı. Oldukça büyük bir otel zinciri olan Marriott ile yapmış olduğu anlaşma, Allianz Arena’da yer alan bazı loca bölümlerini lük süit odalara dönüştürecek.

Almanya’nın Bundesliga takımları arasında yer alan Münih ekibi, dünyaca ünlü bir otel ile anlaşmaya vardı. Bu anlaşma ile futbol stadyumlarında bir ilk ve çığır açılacak gibi duruyor.

Yerli Siyah Beyaz formalı ekibimizin önümüzdeki haftalarda karşılaşacağı Alman devi ekip, Allianz Arena isimli stadyumlarında bazı loca bölümlerini lüks bir süit odasına dönüştürecek.

Bu anlaşmanın diğer ucunda yer alan Marriott otel aynı zamanda futbol ekibinin sponsoru olacak. Bayern Münih yöneticileriyle anlaşmaya varıldığı duyuruldu. Bu anlaşmanın ardından süit odaları kiralayacak taraftarların oldukça lüks ve rahat bir şekilde karşılaşmaları izlemeleri hedefleniyor.

Oldukça ilginç ve merak uyandıran bir anlaşmaya varan ekibin tüm diğer haberlerine ulaşabileceğiniz bir adres olduğunu hatırlatmak isteriz. Hemen Ligtvjet24 adresini ziyaret ederek tüm spor haberlerine anında ulaşabilirsiniz.