Ana Sayfa MAGAZİN, SAĞLIK 7 Şubat 2018

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Ünlülerin zayıflama tekniklerinin bazıları kolay olsa da oldukça zorlayıcı olanlar da vardır. Bazı ünlülerin formda kalma sırları da şu şekildedir.

Cidy Crawford:

51 yaşında ki ünlü manken sabahları 6:30 da uyandığını ve 10 dakikalık bir jakuzi rutini olduğunu söyledi. Daha sonra ise kardiyo ve 10 dakikalık tramplen ve merdiven koşusu yaptığını söylemiştir. Saat 08.00 gibi ise bir fincan yeşil çay ve detoks suyu içerek formda kaldığını söylemiştir.

Jennifer Aniston:

Güne limonlu sıcak su içerek başladığını ve hemen ardından 20 dakikalık bir meditasyon yaptığını söylemiştir. Ayrıca gün içerisinde yarım saat bisiklet sürdüğünü, 40 dakika yoga yaptığını ve ardından ise jimnastik yaptığını da söylemiştir. Bol bol da maca kökü tozu ile yeşil bitkilerin karışımı ile oluşan bir içecek de içmektedir.

Adriana Lima:

Adrina Lima tüm yıl yediklerine ve beslenmesine dikkat ediyor ama defilelerden 9 gün önce özel bir diyete başlıyormuş. Bu diyete göre sadece toz yumurta bulunun bir karışımı içiyor ve defilelerden 12 saat önce tüm sıvı alımını da kesiyor.

Christina Aguilera:

Eski Asya kökenine dayalı bir sistem denese de bu yöntemin zayıflama ile ilgisi olup olmadığı bilimsel olarak açıklanmamıştır. Stresi yendiği için vücudu daha dinç tuttuğu düşünüldüğü i.in bu şekilde bir yönteme başvurulmaktadır.

Jennifer Lopez:

Jennifer Lopez vegan diyeti uygulayanlar arasında. Herhangi bir hayvansal gıda tüketmeyerek zayıflayan Lopez bu şekilde ayrıca kendisini daha dinç hissettiğini de söylemiştir.

Marilyn Monroe:

İlginç bir diyet yöntemi uygulayan Marilyn her sabah kahvaltı da 2 çiğ yumurta ile sıcak sütü karıştırdığını bir dergiye verdiği röportaj da söylemiştir. Protein yüklü bir karışım olduğu için akşama kadar tok tutma özelliği vardı.