Ana Sayfa karma 30 Aralık 2020

Yurtiçi Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo Takibi

 

Ülkenin her noktasına hizmet veren Yurtiçi kargo 1982 yılından bu yana faaliyet gösterir. Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak bilinen firma 1000’den fazla şubeye sahiptir. Nitelikli insan kaynağı, geniş araç filosu, mobilleşme, analitik yönetim felsefesi, kusursuz hizmet anlayışı ve bu gibi özellikler sebebiyle kargo işlemleri için Yurtiçi Kargo sıklıkla tercih edilmektedir.

 

“İlk seferde doğru hizmet” anlayışına sahip olan Yurtiçi kargo Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dahil olmak üzere diğer ülkelere yönelik de taşıma hizmeti vermektedir. Firma inovasyon ve mobil destek yönünden başarılı bir ağa sahip olduğundan tüm gönderi işlemleri müşteriler tarafından rahatça takip edilebilmektedir.

 

İnternetten Yurtiçi Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo takibi için firmanın internet sitesinde yer alan online işlemler sekmesi kullanılır. Bu kısımdan gönderi sorgulama haricinde fiyat hesapla, e arşiv fatura, internet şube, mobil servisler ve kurye çağırma işlemleri de yapılabilir. Gönderisini şubeye gidip teslim edemeyenler için kullanışlı olan kurye çağır hizmetinden adı, soyadı, telefon numarası, adres gibi bilgiler girilerek yararlanılabilir. Hangi teslim türü olursa olsun tüm kargolar internet sitesinde bulunan gönderi sorgula kısmından takip edilebilir.

 

Yurtiçi Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi kargo gönderi sorgula işlemi için gönderiye ait gönderi kodu kullanılır. Bu gönderi kodu on iki haneli olup elden teslimlerde verilen makbuzun sağ üst köşesinde yazmaktadır. Eğer kişiye gelen bir gönderi varsa buna dair numara bilgileri ilgili telefona SMS olarak iletilmektedir. İsteyen kullanıcılar internet şubesine üye olup Yurtiçi kargo uygulamasını cep telefonuna indirerek de gönderi takibi yapabilirler. Üstelik mobil uygulamada pek çok hizmet indirimli olarak sunulmakta, mobile özel kampanyalar düzenlenmektedir. Bu durum hem kurumsal hem bireysel müşteriler için geçerlidir.

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir