Anasayfa » karma » Saç Ekimi Yapılması

Saç Ekimi Yapılması

 

Eskiye nazaran günümüzde kellik konusunda insanlar daha az kaygı duymaktadırlar. Yapılacak olan saç ekimi operasyonları ile kellik sorunundan tamamen kurtulmak mümkün olacaktır.

Kliniğimizde bu güne kadar kellik sorunlarını tamamen çözmüş olduğumuz hastalarımızın referansları ile sizlere kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yapılacak olan saç ekimi işlemleri uzman ekibimiz sayesinde en iyi şekilde yapılabilmektedir. Uygulanan yöntemlerin ve kullanılan makinelerin kaliteli olmalarından dolayı en uygun şekilde saç ekimi yapılarak sizlerin kellik sorunundan tamamen kurtulmanıza imkan verilmektedir.

Saç Ekimi Neden Yapılır?

Saç ekiminin tercih edilmesindeki ana amaç kellik sorunu yaşanılan bölgelerin bulunması olsa da saçların azalmış olan bölgelerin saç yoğunluğunun arttırılması için de tercih edilebilmektedir. Genel olarak yapılan saç ekimi yöntemleri ve hastanın kendi kafasından alınacak olan saç köklerinin kalitesine bağlı olarak saç ekimi yapılacak bölgede alınacak olan sonuçlar değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle operasyonun uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

Saç ekimi yapılabilmesi için genel olarak tercih edilen bölge hastanın ense kısmıdır. Genel olarak kafanın diğer bölgelerine oranla en sağlam saç kökleri bu bölgelerde yer aldığından tercih edilmektedir. Saçları olmayan ya da azalmış olan kişilerde dikkat ederseniz genel olarak ense taraflarında saç yoğunluğu oldukça fazla olacaktır.

Saçlar Neden Dökülür?

Genel olarak saçların dökülmelerinin nedeni genetik olmaktadır. Aile büyüklerinin de kel olmaları sizin de büyük bir ihtimalle kellik sorunu yaşayacağınızın göstergesi olabilmektedir. Ancak bunun haricinde kullanılan bazı kimyasal maddeler ya da kullanılan şampuanların içlerinde bulunan zararlı kimyasal maddelerden dolayı da saçların döküldükleri görülebilmektedir.

Saç ekimi sayesinde kısa süreler içerisinde kellik sorunundan sonsuza kadar kurtulabileceksiniz. Teknolojik gelişmeler sayesinde kliniğimizde son teknoloji ürünleri ile yaptıracağınız saç ekimi işleminin sonucunda siz de saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Kaynak:
https://www.kredinle.com/ekonomi-haberleri/sac-ekimi-yaptirmak-is-hayatinda-basariyi-yuzde-yuz-arttiriyor-8400.html

x

Bu Habere Bakmak İster Misin?

Ömer Çelik’ten Filistin Açıklaması

AK Parti Sözcüsü Çelik, “ABD’nin Filistinlilere yardımı kesme kararı olabilecek en kötü ...