Ana Sayfa karma 22 Ağustos 2020

Recycled İplik

Pegasus İplik tarafından üretimi yapılarak tekstil sektörüne sunulan ve kullanılıp geri dönüşümü gerçekleştirilebilen Recycled iplik, çevreyi efektif bir şekilde korumanın kapılarını açmaktadır. Farklı renklerde ve denye değerlerinde sunulan Recycled iplik modelleri, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile de dikkat çekmektedir.

3 denye altında sunulan recycled ipliklere dair detaylar şunlardır:

75 Denye Recycled İplik

75 denye recycled iplik; kadın ve erkek giyim sektöründe farklı şekillerde değerlendirilme imkânı bulunan tekstil hammaddeleridir. Siyah, beyaz ve renkli olmak üzere farklı şekillerde imal edilen 75 denye recycled iplik modeli, 50 yılın tecrübesini bünyesinde barındırmaktadır.

100 Denye Recycled İplik

100 denye recycled iplik modeli, kanserojen madde içermeyen ve bu sayede insan sağlığına zarar vermeyen ürünler imal etmenin kapılarını açan ekipmanladır. Farklı renklerde üretimi gerçekleştirilen 100 denye recycled iplik, üretimi yapılan malzemeleri renklerde solma ve matlaşma gibi durumlarda uzak tuttuğu için pek çok üretici tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

150 Denye Recycled Polyester İplik

150 denye recycled polyester iplik modeli; beyaz, siyah ve renkli olmak üzere 3 farklı şekilde üretimi gerçekleştirilen ürünlerdir. Yüksek mukavemetleri ve sağlam yapıları ile de dikkatleri üzerine çeken 150 denye recycled iplik, özellikle de ayakkabı üretiminde ve dar dokumada değerlendirilmektedir.

 

 

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir