Ana Sayfa karma 9 Haziran 2019

Lazer Epilasyon Nedir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için cinsiyet fark etmeksizin birçok insan farklı yollar denemişlerdir. Geleneksel yöntemlerden tutun da yeni geliştirilmiş bazı ilaçlara kadar kullanılmış ve kullanılmaya devam ediyordur. Ancak lazer epilasyon bu sistemler arasında en iyi yöntemlerden birisidir. Ankara lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kolay ve kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Üstelik çok yüksek başarı oranlarını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Peki, nedir bu lazer epilasyon?

Lazer epilasyon, insanların istenmeyen tüylü bölgelerine lazer ışığı göndererek bu tüylerden kalıcı, kolay ve sağlıklı bir yok edilmesi işlemidir. Lazer ışığı sadece kıl köklerinde toplanır ve kıl köklerini yakarak tahrip eder. Bu sayede istenmeyen tüylerden kalıcı olarak arınabilirsiniz. Ankara lazer epilasyon ile sadece birkaç seans sonucunda kalıcı çözümlere ulaşmak mümkündür. Ayrıca 12 yaşından itibaren isteyen herkese uygulanmasında bir sakınca yoktur. Lazer epilasyon vücudunuza hiçbir şekilde zarar vermez. Sadece kıl köklerini yakarak ortadan kaldırır. Bu sayede teniniz veya ter bezleriniz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Epilasyon işleminde ten rengi önem teşkil etmektedir. Beyaz tenli ve koyu renk tüylere sahip kişilerde lazer epilasyon daha rahat bir şekilde yapılmaktadır. Ancak gelişen teknoloji ve Ankara lazer epilasyon sayesinde ten renginize göre hassas ayarlamalar yapılarak sadece kıl köklerinize odaklanılması sağlanabilmektedir. Bu yüzden esmer tenli hatta siyahi ten rengine sahip olmanız bile lazer epilasyon için bir engel teşkil etmemektedir.

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir

instagram takipci